Cennik i zasady współpracy

Czym jest coaching, zasady, miejsce i czas trwania.

Miejsce

Najczęściej preferowaną opcją przez moich klientów są spotkania na Skypie lub twarzą w twarz – w moim  biurze (okolice Ronda Wiatraczna). Spotkania na Skypie oszczędzają czas na dojazdy i z mojego doświadczenia wynika, że czasami nawet przynoszą lepszy efekt ze względu na brak rozpraszających bodźców. Coaching może się także odbywać w bardziej niestandardowych miejscach- możemy razem chodzić na siłownię, spacerować w parku itd. Sam decydujesz gdzie chcesz pracować.

q

Spotkanie

Telefon

Mail

Skype

Czas trwania i częstotliwość

Spotkanie trwa do 60 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, a w miarę rozwoju częstotliwość ta się zmniejsza. 

Pierwsze spotkanie

Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Pierwsza sesja jest bezpłatna, trwa ok. 30 minut i odbywa się telefonicznie lub na Skypie. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy krótko zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady, a następnie przechodzimy do sesji coachingowej. Jeśli uznam po tym etapie, że inny coach będzie dla Ciebie lepszy to zaproponuję Ci konkretną osobę.

Standardy etyczne

W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim. Wszystko to, o czym rozmawiamy jest całkowicie poufne i masz gwarancję, że nie będę tego nigdzie ujawniać. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Cennik

  • Life coaching dla klientów indywidualnych– pakiet 5 lub 10 sesji (-15%).
  • Business coaching dla pracowników firm– pakiet 5 lub 10 sesji (-15%), szczegółowa cena ustalana jest indywidualnie z każdą firmą.

W przypadku sesji online przed pierwszą sesją proszę o zrobienie przelewu najpóźniej 48 h przed jej rozpoczęciem oraz o przesłanie potwierdzenia przelewu.

Wystawiam faktury.

Etapy coachingu

Etap 1 –  Spotkanie

Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy zasady naszej pracy, Twój cel, ustalamy zasady oraz pracujemy nad nim. Po tym etapie podpisujemy ze sobą „kontrakt”, w którym określamy warunki naszej współpracy. Nie prowadzę coachingu ze wszystkich tematów i dziedzin, dlatego jeśli uznam, że inny coach będzie dla Ciebie lepszy to zaproponuję Ci konkretną osobę.

Etap 2 –  Cel

„Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nigdzie nie dojdziesz”. Określanie celu w coachingu jest kluczowe. Pozwala zdefiniować Twoje dążenia, aspiracje i marzenia, które chcesz, aby stały się rzeczywistością. Mając przed sobą jasną wizję tego, co chcesz osiągnąć możesz przystępować do pracy. Więcej na temat celu możesz przeczytać klikając tutaj.

Etap 3 –  Plan

W jaki sposób mogę osiągnąć swój cel? Jak dojść w pożądane miejsce? Po to tworzysz plan, który ma Cię zaprowadzić do sukcesu. Najlepiej działa tu zasada – małymi kroczkami do celu. Dzięki temu widzisz kolejne rezultaty, które motywują Cię do jeszcze większych wyzwań i finalnie do osiągnięcia celu.

Etap 4 –  Podróż

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Po określeniu celu oraz planu następnym etapem jest po prostu działanie. Bazując na swoich zasobach przystępujesz realizacji planu. Będzie to niejednokrotnie wymagać od Ciebie wyjścia z wygodnej i bezpiecznej strefy komfortu, ale osiągnięcie celu będzie wiązało się z ogromną satysfakcją i przyjemnością! Każdy wspina się na swój Mont Everest zgodnie z własnymi wartościami oraz możliwościami.

Etap 5 –  Sukces

Usiądź wygodnie. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że upragnione właśnie się zrealizowało. Coś na co długo czekałeś, czego Ci brakowało lub o czym marzyłeś spełniło się. Chcesz, żeby to wyobrażenie stało się faktem? Skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twój cel.

Jesteś gotów pozwolić sobie na zmianę?

Napisz kontakt@magdalenafialkowska.pl lub zadzwoń 570 088 300.