Jak to wygląda?

Miejsce, czas trwania i częstotliwość.

Miejsce

Najczęściej preferowaną opcją przez moich klientów są spotkania twarzą w twarz – w moim lub Twoim biurze, a także wszędzie tam, gdzie będzie to sprzyjało Twojemu komfortowi pracy – w parkach, kawiarniach etc. Coaching może się także odbywać w bardziej niestandardowych miejscach- możemy razem biegać, skakać ze spadochronu lub podróżować stopem. Sam decydujesz gdzie chcesz pracować. Inną alternatywą są sesje coachingowe również przy użyciu telefonu oraz skype’a, a także drogą mailową.

q

Spotkanie

Telefon

Mail

Skype

Czas trwania i częstotliwość

Spotkanie trwa do 90 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, a w miarę rozwoju częstotliwość ta się zmniejsza.

Pierwsze spotkanie

Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady. Po tym etapie podpisujemy ze sobą „kontrakt”, w którym określamy warunki naszej współpracy. Nie prowadzę coachingu ze wszystkich tematów i dziedzin, dlatego jeśli uznam, że inny coach będzie dla Ciebie lepszy to zaproponuję Ci konkretną osobę.

Standardy etyczne

W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim.

Cena

Cena za sesje indywidualne może wynosić już od 150 zł za spotkanie. Szczegółowy cennik ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości oraz długości spotkań.

Wystawiam faktury.

Weź czego potrzebujesz

Jesteś gotów pozwolić sobie na zmianę?

Napisz kontakt@magdalenafialkowska.pl lub zadzwoń 570 088 300.