Jak to wygląda?

Miejsce, czas trwania i częstotliwość.

Miejsce

Najczęściej preferowaną opcją przez moich klientów są spotkania twarzą w twarz – w moim lub Twoim biurze, a także wszędzie tam, gdzie będzie to sprzyjało Twojemu komfortowi pracy – w parkach, kawiarniach etc. Coaching może się także odbywać w bardziej niestandardowych miejscach- możemy razem biegać, skakać ze spadochronu lub podróżować stopem. Sam decydujesz gdzie chcesz pracować. Inną alternatywą są sesje coachingowe również przy użyciu telefonu oraz skype’a, a także drogą mailową.

q

Spotkanie

Telefon

Mail

Skype

Czas trwania i częstotliwość

Spotkanie trwa do 75 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, a w miarę rozwoju częstotliwość ta się zmniejsza.

Pierwsze spotkanie

Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy krótko zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady, a następnie przechodzimy do sesji coachingowej. Jeśli uznam po tym etapie, że inny coach będzie dla Ciebie lepszy to zaproponuję Ci konkretną osobę.

Standardy etyczne

W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim. Wszystko to, o czym rozmawiamy jest całkowicie poufne i masz gwarancję, że nie będę tego nigdzie ujawniać. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Cennik

Life coaching dla klientów indywidualnych– 150zł za spotkanie.

Business coaching dla pracowników firm– od 300zł, szczegółowa cena ustalana jest indywidualnie z każdą firmą.

W przypadku sesji online przed pierwszą sesją proszę o zrobienie przelewu najpóźniej 48 h przed jej rozpoczęciem oraz o przesłanie potwierdzenia przelewu.

Wystawiam faktury.

Weź czego potrzebujesz

Jesteś gotów pozwolić sobie na zmianę?

Napisz kontakt@magdalenafialkowska.pl lub zadzwoń 570 088 300.