Magdalena Fiałkowska

Akredytowany Coach ICF (ACC)

Akredytowany coach na poziomie ACC międzynarodowej organizacji- International Coach Federation. Ukończyła podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestniczyła w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii oraz kompetencji miękkich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR.

Magda jest współwłaścicielką firm Przytulanie.pl -pierwszego w Polsce salonu profesjonalnego przytulania oraz Małego Geniusza projektu innowacyjnej edukacji dzieci w Polsce, który opiera się na kreatywnym i empirycznym kształceniu z takich dziedzin jak np. ekonomia, sztuka wystąpień publicznych, reżyseria, pierwsza pomoc, eksperymenty itd. Firma ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na specjalności Zarządzanie

Zasobami Ludzkimi. Podczas studiów zgłębiała tematykę kompetencji miękkich, coachingu, motywowania i zarządzania ludźmi. Już w trakcie studiów magisterskich prowadziła pierwsze szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz sztuki wystąpień publicznych. Jako członek zarządu zajmuje się m.in. rekrutacją, szkoleniami, employer brandingiem oraz PR. W sezonie zarządza nawet 100 osobowym zespołem.

Od dzieciństwa występuje na scenie. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w klasie wiolonczeli oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia na Wydziale Jazzu, w klasie wokalu jazzowego w Szczecinie. Jako jedyna Polka dostała się  do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”, w którym śpiewała i tańczyła. Była laureatką wielu konkursów wokalnych w Polsce. 

Często wypowiada się w mediach m.in. w Polskim Radiu, TVN, TVP, Onet, WP, Newsweeku czy Polityce. Była również prelegentem na V Konferencji Coachingu SGH. Uczestniczy jako mentor w programie mentoringowych dla studentów SGH.

Od wielu lat zajmuje się działalnością pedagogiczną, która nauczyła ją przekazywania wiedzy i znajdowania najlepszej drogi dotarcia do drugiego człowieka. Ukończyła szkolenie I stopnia z mediacji organizowane przez Polskie Centrum Mediacji oraz I i II stopień kursu trenerskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje również jako guide i trener speakerów w TEDx Warsaw. Cechuje się wielkim optymizmem, empatią oraz kreatywnością. Głęboko wierzy w potencjał każdego człowieka. Interesuje się psychografologią oraz malarstwem surrealistycznym. Kiedy ma taką możliwość to podróżuje, do tej pory odwiedziła 27 krajów.

10

Lat na scenie

800

Godzin nauczania

3

Fakultety

1000

Godzin szkoleń i samokształcenia

Performance coaching

Prowadzę pierwszy w Polsce performance coaching skierowany do osób, które występujących publicznie.

Od 10 roku życia zajmuję się muzyką. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców.  Uczyłam się w I stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli oraz w II stopniu w klasie wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występuję jako jedyna Polka w pierwszym w Polsce musicalu o Kubie. Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jestem w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody coachingu, które będą wspierać Twój rozwój. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia biznesowego i muzycznego potrafię przeprowadzić Cię przez proces zmiany w wymarzonym kierunku.