Life Coaching

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Brakuje Ci motywacji? Nie wiesz jak osiągnąć swój cel? Nigdy nie masz czasu na to, co sobie zakładasz?

Performance Coaching

Pierwszy w Polsce performance coaching skierowany do osób, które występują publicznie – aktorów, prezenterów, muzyków, menedżerów, adwokatów, performerów.

Szkolenia

Szkolenia z zakresu kompetencji miękkich- m.in. zarządzania czasem, komunikacji, sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych, negocjacji oraz rekrutacji.

10

Lat na scenie

800

Godzin nauczania

3

Fakultety

1000

Godzin szkoleń i samokształcenia

Witaj

Zapraszam Cię w podróż po świecie coachingu oraz rozwoju osobistego. Droga do rozwijania swojego potencjału, motywacji, a także wyjątkowych talentów i osiągania w życiu szczęścia może być wymagająca, ale też bardzo satysfakcjonująca.

Jeżeli chcesz opowiedzieć mi swoją historię, zadać pytanie lub umówić się na coaching zachęcam do telefonicznego bądź mailowego kontaktu ze mną.

Z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć zamierzony cel. Prowadzę life coaching i innowację w Polsce- performance coaching dla osób zajmujących się sztuką i występują publicznie. Zachęcam Cię do śledzenia strony i czytania artykułów, które będą się tu pojawiać. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Więcej na mój temat tutaj.

Pozdrawiam,
Magdalena Fiałkowska

Opinie Klientów

Marek, vicemistrz świata w bikejoringu, przedsiębiorca

11204945_973869242645180_7925140086314151138_n„Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam :)”

Michał, radca prawny

2„W trakcie performance coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować.  Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.”

Katarzyna, kierownik PR

10149833_659900737380071_4208105875506029340_n„Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.”

Sylwia, menedżer fitness clubu

Sylwia coachee„Cześć, chciałam Ci napisać, że bardzo wiele mi dają sesje z Tobą. Przestaję oceniać ludzi i negować wszystko, zaczynam się skupiać na sobie jak dobrze coś rozwiązać i od razu przekierowuję myśli na pozytywne rzeczy, albo wysuwam wnioski wobec swoich zachowań;) Więcej rzeczy chce mi się robić i staram się robić coś z automatu zamiast zastanawiać się czy mi się chce. Dziękuję :)”

Magda, specjalista ds. rekrutacji

Magda coachee„Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Coach Magdalena jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdalenę jako coacha.”

Kamila, menedżer

12047501_1208654595826759_2044827789_n„Podczas sesji Magda zapewniła mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazywała duży szacunek i elastyczność. Narzędzia Magdy są kreatywne i „plastyczne”. Mimo, że jest barwną i charyzmatyczną osobą (co można stwierdzić nie tylko w momencie, gdy się ją bliżej pozna, ale również po tym jak wygląda, jak się zachowuje) to nie „przyćmiewa” klienta, lecz jej energia działa pobudzająco.”

Rafał, kierownik techniczny

12021925_602913743180069_1871381554_n„Kiedy zaczynałem sesje z Magdą byłem technikiem. Już wtedy wiedziałem czego chcę, ale wydawało mi się, że zawsze mam „pod górę”. Magda pokazała mi to co jak się okazało zawsze wiedziałem, tylko nie byłem świadomy jakie to proste. Osiągnąłem zamierzony cel, a teraz dążę do kolejnego. Dzięki, Magda :)”

Ostatnio na blogu

Jesteś zainteresowany współpracą?
Zapraszam do kontaktu.