Referencje

Magda Fiałkowska coaching wystąpień publicznych
Magda pomogła mi przygotować się do wystąpienia na event TEDx. Pracowałyśmy wspólnie zarówno na sposobem prezentacji jak i jej merytoryczną zawartością, tak by wystąpienie miało odpowiedni flow i utrzymało uwagę widzów na odpowiednim poziomie. Dzięki uwagom Magdy wiedziałam na co zwrócić uwagę, jak pracować nad stresem, jak kontrolować czas, jak pracować głosem i emocjami. Polecam wszystkim, którzy pracują nad udoskonalaniem swoich wystąpień publicznych.

Magda, TEDx Speaker

pic
Moja współpraca z Magda trwa od ponad roku. Cenie sobie, swobodę i możliwość spotkań w dużych odstępach czasowych bez wymuszonego planu sesji coachingowych. W moim przypadku dało mi to przestrzeń do refleksji i podjęcia decyzji o zmianach życiowych w moim tempie. Udało mi się pokonać lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadziłam się do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branży niż dotychczas. Udało mi się pogodzi cele osobiste z karierą i przeprowadzką, co jest nie lada wyzwaniem. Otworzyłam się na nowe możliwości i inny sposób myślenia. Dość często w chwilach podjęcia decyzji dla mnie trudnych używam narzędzi, które pokazała mi Magda. Wiem, że gdy znajdę się na zakręcie to razem możemy znaleźć rozwiązanie. Szczerość i dociekliwość w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myślenia zarazem jak elementy empatii to cechy, które wyróżniają Magdę na tle innych specjalistów w coachingu.

Kamila, Associate Project Manager

11204945_973869242645180_7925140086314151138_n
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam.

Marek, vicemistrz świata w bikejoringu

Magda Fiałkowska coaching opinie
Magdalena podczas każdego spotkania wykazywała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po mimo jej bijącej otwartości i ciepła w każdym momencie zachowywała profesjonalizm. Wszystkie narzędzia których używała we współpracy ze mną pomagały mi przejść przez cały proces. Po każdej sesji byłam w jakiś sposób odmieniona i nastawiona na działanie. Bardzo polecam Magdę ze względu na jej umiejętności i to jaką jest osobą. Godną zaufania i otwartą.

Ewelina, psycholog

Hania opinia
Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować! 🙂 Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach'a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Hania, doktorantka WMW UWM w Olsztynie

Magda Fiałkowska coach opinie warszawa
Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.

Izabela, Innovation Associate

Kamil Tedx speaker opinia coach
Z całego serca polecam Magdalene Fiałkowską jako coacha wystąpień publicznych. Nasza współpraca polegała na przygotowaniu mojego wystapienia podczas TEDx Warsaw. Magda wykazała się profesjonalizmem w szkoleniu ruchów, wymowy oraz dopracowania wypowiedzi. Jest świetna w komunikacji, umie słuchać i rozwiązywać problemy z klientem, dzięki czemu dostkonale dostosowuje strategie treningu do konkretnej osoby, by osiągnąc wyznaczone cele.

Kamil Muzyka, Mówca Tedx, doktorant nauk prawnych, badacz stanu techniki

22279412_787135871488370_1335749321427449114_n
W trakcie performance coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.

Michał, radca prawny

Magda Fiałkowska trener wystąpień publicznych opinie
Magda była moją mentorką w trakcie przygotowań do wystąpienia na konferencji TEDx. Byłem przekonany, że o wystąpieniach wiem sporo, Magda nauczyła mnie drugie tyle ile wiedziałem. I pomogła osiągnąć coś z czego oboje byliśmy dumni. Polecam do współpracy osobom, które chcą przygotować się do ważnych wystąpień lub ogólnie popracować nas oratorstwem.

Mateusz, lekarz, startup co-owner, mówca TEDx

Magdalena Fiałkowska coach trener opinie
Pani Magdalena Fiałkowska poprowadziła szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych oraz budowanie pewności siebie na scenie” dla dwóch grup doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Kazimierzu Dolnym na konferencji naukowej. Podczas warsztatów prowadząca pokazała konkretne techniki radzenia sobie ze stresem, krytyką, budowania pewności siebie oraz interakcji z publicznością. Szkolenie było interaktywne, a Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, entuzjazmem i otwartością na potrzeby uczestników. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia, a także dynamika powodowała interakcje między uczestnikami, którzy czuli się swobodnie w trakcie spotkania. Prowadząca przekazywała wiedzę w jasny i obrazowy sposób. Uczestnicy oceniają treści poznane na warsztatach jako bardzo użyteczne i przydatne, a także łatwe do przyswojenia. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdalenę Fiałkowską jako profesjonalną i zaangażowaną trenerkę umiejętności miękkich.

SGGW, prof. nazdw. SGGW Magdalena Król

nor
Pani Magdalena Fiałkowska przeprowadziła warsztaty ``Budowanie pewności siebie i praca nad tremą i wewnętrznym krytykiem`` w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie podczas projektu ``Genialny Mówca``. W trakcie warsztatu prowadząca pokazała wiele przydatnych technik i metod radzenia sobie ze tremą oraz jej skutkami, krytyką, wewnętrznymi obawami oraz budowaniu pewności siebie. Pani Magdalena pokazała wiedzę w jasny i klarowny sposób. Uczestnicy byli zadowoleni i ocenili szkolenie jako bardzo użyteczne, do zastosowania w życiu codziennym oraz w przemówieniach publicznych. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Magdzie za poświęcony czas i przygotowanie świetnego warsztatu. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę jako wyśmienitego trenera umiejętności miękkihc oraz przemówień publicznych.

SKN Akceleracji SGH

Magda Fiałkowska mentor tedx ted opinie
Magda wykazała się nie tylko doświadczeniem, ale też wyczuciem. Ten naturalny dar – umiejętność spojrzenia na wystąpienie z obu perspektyw: zarówno słuchacza jak i mówcy – był bardzo cenny. Pozwolił nam szybko się porozumieć, w czym pomogła też duża elastyczność Magdy odnośnie samej formy przemówienia. Nie narzucała swojej woli, tylko pomagała wydobyć z mówcy i tematu to, co w nim niepowtarzalne i szczere. Dodajmy do tego sumienność (regularny kontakt), jasność przekazu i wiarę w sukces, a otrzymamy wspaniały zestaw cech. Samo przemówienie poszło świetnie – przy takim doradcy poniżej pewnego poziomu nie da się zejść!

Marcin, Big Data Analyst, TEDx speaker

pic
Moja współpraca z Magda trwa od ponad roku. Cenie sobie, swobodę i możliwość spotkań w dużych odstępach czasowych bez wymuszonego planu sesji coachingowych. W moim przypadku dało mi to przestrzeń do refleksji i podjęcia decyzji o zmianach życiowych w moim tempie. Udało mi się pokonać lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadziłam się do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branży niż dotychczas. Udało mi się pogodzi cele osobiste z karierą i przeprowadzką, co jest nie lada wyzwaniem. Otworzyłam się na nowe możliwości i inny sposób myślenia. Dość często w chwilach podjęcia decyzji dla mnie trudnych używam narzędzi, które pokazała mi Magda. Wiem, że gdy znajdę się na zakręcie to razem możemy znaleźć rozwiązanie. Szczerość i dociekliwość w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myślenia zarazem jak elementy empatii to cechy, które wyróżniają Magdę na tle innych specjalistów w coachingu.

Kamila, Associate Project Manager

Magda opinie
Pani Magda jest bardzo konkretnym i analitycznym coachem. Można swobodnie porozmawiać o każdym obszarze trudności życiowych i sobie to poukładać. Rozmawiałyśmy i o relacjach i o pracy i o haterach w internecie i o sposobach spędzania wolnego czasu... Stawiane przez Nią przewrotne pytania pozwalają zobaczyć wiele sytuacji z innej strony, co jest rozwijające. Dzięki temu dochodzi się do konkretnych rozwiązań, które wcześniej pozostawały nieosiągalne. Panią Magdę cechuje też duża elastyczność i brak nacisku na klienta - co jest rzadkością. Szczerze polecam!

Magda, Dyrektor administracji

p-20171012-112316-1-1-1_orig
Chcesz wyprostować to co pokrzywione? Odkryć to co nieodkryte? Zmienić to, co wszyscy uważają za niezmienne? Uwierzyć w siebie i znaleźć metodę na realizację własnych planów, a nie tych, które do tej pory uważałeś za własne? A może tylko wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię? Potrzebny Ci coaching. Ale jeśli Twoim celem jest naprawdę duża zmiana w życiu, coaching to za mało. Potrzebna Ci Magdalena Fiałkowska.

Paweł, radca prawny

Panią Magdalenę Fialkowska jako profesjonalnego coacha poleciła mi bliska przyjaciółka. Podczas trwajacych ponad rok co tygodniowych sesji dotyczacych coachingu biznesowego i osobistego Pani Magdalena dala się poznać jako wysoce profesjonalny i doświadczony coach, który z partnerskim podejściem pozwolił mi samej dokonać bardzo rzetelnej oceny sytuacji i ich rozwiązań z jakimi przyszło mi się mierzyć w życiu zawodowym i osobistym. Każde nasze spotkanie odbywało się w zgodzie z najwyższym standardem etycznym i było efektywna odpowiedzią na czasami pełne wyzwań potrzeby wynikające z mojego kalendarza biznesowego. Doświadczenie mojej współpracy z Panią Magda swiadczy o doskonałej umiejętności wyjątkowego łączenia przez Panią Magdę Jej solidnego warsztatu merytorycznego i własnych doświadczeń biznesowych w formie rzetelnej odpowiedzi na potrzeby
Jej klienta i Jej najwyższe zaangażowanie. W oparciu o moje osobiste doświadczenia polecam współpracę z Panią Magdalena jako profesjonalnym coachem posiadającym zdolność umiejętnego łączenia uniwersalnych wartości i praw ludzkich z nowoczesnymi rozwiązaniami w pełni odpowiadającymi dynamicznie zmieniającym się potrzebom środowiska biznesowego. Jestem przekonana, ze coaching biznesowy, życiowy i kariery z Panią Magdalena pozwolił mi na postawienie kamieni milowych pod fundamenty dalszego rozwoju osobistego. Szczerze polecam.

Luiza, Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem

Magda Fiałkowska coach opinie
Pani Magdalena Fiałkowska z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie -Mentoring z wykorzystaniem metod coachingowych dla członków Klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane w formie praktycznych warsztatów, a zajęcia przeprowadzono w bardzo interesujący sposób w uwzględnieniem specyficznych potrzeb członków klubu. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się również umiejętnością tworzenia wspaniałej atmosfery, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Z całą pewnością mogę polecić Magdalenę Fiałkowską wszystkim, którzy oczekują praktycznych szkoleń na najwyższym poziomie.

Toastmasters, prezes Witold Zielonka

10149833_659900737380071_4208105875506029340_n
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.

Katarzyna, kierownik PR

Zarządzanie czasem Magda Fiałkowska opinie
Pani Magdalena Fiałkowska zorganizowała dla szefów departamentów oraz zarządu firmy szkolenie z zarządzania czasem. Przedstawione na tym szkoleniu podejście oraz zaproponowane narzędzia znajdują zastosowanie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dają większą świadomość własnych zachowań oraz przyzwyczajeń. Przedstawione metody są proste i możliwe do wprowadzenia w życie „od zaraz”, każdy z uczestników znajdzie tam narzędzia dla siebie. Trening był przeprowadzony w sposób profesjonalny a przekazane materiały przydadzą się uczestnikom również w bieżącej działalności w firmie.

Techem SA

magdad
Magda pokazała mi (pomimo mojego lekkiego uprzedzenia do coachingu), że coachowanie naprawdę może mieć sens. Jej konkretne rady i pytania pomogły mi ułożyć sobie w głowie parę ważnych spraw związanych z pracą. Podjęte działania już zaczynają przynosić efekty. Oprócz tego Magda jest przemiłą, zabawną i kontaktową osobą, przy której czas płynie bardzo szybko.

Magda, aktywistka społeczna

Magdalena Fialkowska testimonial
Magda wprowadziła mnie do świata coachingu. Nigdy wcześniej nie myślałem, że rozmowa może przynieść tak dużo dobrego. Pomogła mi zrozumieć, że niepotrzebnie się obwiniałem za wszystkie winy świata... Rozmowy z nią dają ogromną dawkę motywacji i napędzają. Dzięki niej skupiłem się tylko na tym co tak naprawdę jest dla mnie ważne w moim życiu prywatnym i zawodowym. Polecam każdemu i jestem przekonany, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność porozmawiać z Magdą!

Jakub, fizjoterapeuta

Magda Fiałkowska opinie
Podejmując się rozmowy z Magdą bałam się, co mnie czeka bo dla mnie to bardzo nowe doświadczenie, jeżeli chodzi o rozmowę ze 100% coachem. Po chwili jednak już wiedziałam, że poznałam wspaniałą, ciepłą i inteligentną osobę, która wie co robi. Magda potrafi wyciągnąć z człowieka wszystko co pozytywne i ukierunkować zagubione myśli tak, by wiedziało się co chce się osiągnąć. Uważam, że jest super coachem, godnym polecenia i znajdzie pomoc/rozwiązanie dla każdego. To co we mnie zostanie po sesjach to na pewno jej uśmiech, który nie schodził jej z twarzy podczas ciągłej rozmowy i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam Magdę jako coacha! 🙂

Aleksandra, nauczyciel

magdalena-brys
Magda potrafi zadawać pytania naprowadzające, które pomagają usystematyzować cele krótkookresowe, ale również długookresowe oraz nastawiają na dalsze działanie. Z drugiej strony to ja również zadawałam mnóstwo pytań i Magda zawsze z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem udzielała mi pewnych wskazówek, które już wykorzystałam w pracy nad sobą. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć możliwość porozmawiania!

Magda, konsultant w korporacji, studentka

35265243_1802495243140162_2334774265401835520_n
Niemożliwe nie istnieje! Przeczuwałam to od dawna, ale od kiedy zaczęłam pracować z Magdą Fiałkowską mocno się upewniłam w tym przekonaniu. Magda uświadomiła mi ile czasu tracę na rzeczy, które w rezultacie nie są istotne, że mogę osiągnąć dużo więcej stosując proste rozwiązania, że mogę delegować wiele zadań. Nagle wszystkie obowiązki stały się prostsze, zaczęłam mieć więcej przestrzeni na rzeczy najważniejsze. Ciągle się dziwie, bo udało mi się też zapanować nad moim komputerem, teraz jest tam cudowny porządek i harmonia. Pracuję o wiele szybciej i skuteczniej. Zyskałam spokój, większą świadomość moich celów i miejsca w jakim chcę być w przyszłości.

Milena, Ekspert w promocji marek modowych w Internecie, współwłaścicielka TADAM

1523016_1103127199712746_6539848794262560446_o
Z Magdą współpracuje ponad pół roku. Potrafi celnym pytaniem zmusić do myślenia i otworzyć oczy. Bardzo sobie cenię tę godzinę w tygodniu, kiedy mogę w 100% skupić się na rozwiązywaniu problemów, zastanowieniem się co dalej i czego tak na prawdę chcę. Świetna sprawa zarówno dla życia prywatnego jak i biznesu, który cały czas z wielką pomocą Magdy i jej doświadczenia (nie tylko coachingowego, ale też biznesowego!) się rozwija.

Wojtek, przedsiębiorca

Ola Grydziuszko
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!

Aleksandra, projektantka mody

Magdalena Fialkowska opinions
Odbyłam z Magdą 4 sesje, każda była bardzo konstruktywna i rzetelna. Magda proponowała rozwiązywanie problemów na bieżąco i pomogła mi w wykonaniu trudnych dla mnie ćwiczeń. Przy tym jest osobą otwartą i sympatyczną, przy której można poczuć się swobodnie.

Beata, artystka

Magdalena Fiałkowska opinie
Sesje z Magdą są jak rozmowa z samą sobą – z odbiciem w lustrze, zadającym pytania, które nigdy wcześniej nie padły, których bałyśmy się zadać w obawie przed odpowiedzią. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam co jest dla mnie tak naprawdę ważne, ustaliłam priorytety i odcięłam się od spraw, które blokowały mnie przed pójściem do przodu. Śmiało mogę powiedzieć, że Magda pchnęła mnie do realizacji największego marzenia w moim życiu. Co ważne, Magda to nie tylko świetny coach, ale również przesympatyczna dziewczyna, w której towarzystwie miło wypić lemoniadę 🙂

Karolina, specjalista ds. marketingu

Sylwia coachee
Cześć, chciałam Ci napisać, że bardzo wiele mi dają sesje z Tobą. Przestaję oceniać ludzi i negować wszystko, zaczynam się skupiać na sobie jak dobrze coś rozwiązać i od razu przekierowuję myśli na pozytywne rzeczy, albo wysuwam wnioski wobec swoich zachowań;) Więcej rzeczy chce mi się robić i staram się robić coś z automatu zamiast zastanawiać się czy mi się chce. Dziękuję 🙂

Sylwia, menedżer fitness clubu

Magda coachee
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdalenę jako coacha.

Magda, specjalista HR

szkolenie z wystąpień publicznych SGH Magdalena Fiałkowska
W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Coachingu oraz uczestników cyklu Genialny Mówca 2016 serdecznie dziękujemy Pani za bezinteresowną chęć dzielenia się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniami.

SGH SKN Coachingu

Magdalena Fiałkowska opinie
Zrezygnowałam z pracy w korporacji, postanowiłam założyć własną firmę i utonęłam w „wolnym czasie”. Kiedy nie masz odgórnie narzuconych zadań, sam musisz dobrze zaplanować swoje działania, tak żeby być efektywnym. Uczestniczyłam w warsztatach z zarządzania czasem prowadzonych przez Magdę, chciałam nauczyć się lepiej planować swój dzień tak, żeby ze wszystkim zdążyć. I się udało! Magda na warsztatach przedstawiła kilka świetnych time-hacków, przygotowała też zadania praktyczne, dzięki którym już na warsztatach uświadamiasz sobie jak lepiej zarządzić swoim czasem i planować nadchodzący dzień.

Zuzanna, właścicielka Your Day! events by Zu

Marcin Magdalena Fiałkowska opinie
Sesje coachingowe z Magdą zaczęliśmy od efektywniejszego zarządzania czasem. Szybko jednak głównym tematem stały się moje prawdziwe potrzeby. Coś co na początku wydawało się dla mnie ważne, zeszło na dalszy plan. Z kolei sprawy, które od dawna czekały na półce, odkurzyłem i rozpatruje na nowo. Kwestie, które poruszyliśmy wciąż krążą w mojej głowie jak planety wokół słońca. Nareszcie mój poziom motywacji wskoczył na wyższy poziom! Dzięki serdeczne 😊

Marcin, trener personalny

Ekaterina Magdalena Fiałkowska opinie
Pierwszy raz korzystałam z usług coachingu właśnie u Magdy i jestem bardzo z niego zadowolona. Od pewnego czasu interesowałam się takimi tematami jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem czy wyznaczenie celów. Sesje pomogły mi znaleźć praktyczne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w życiu oraz wyrobić nową perspektywę na wyzwania życiowe i moje zachowania. Czasami trudno zrobić to samemu, bo już masz stale nawyki i wtedy potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Sesje były doskonałym narzędziem rozwoju osobistego i jestem za nie wdzięczna Magdzie. Bardzo polecam!

Ekaterina, lektor na uniwersytecie

Magdalena Fiałkowska opinie
Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu Magdy w trakcie projektu Genialny Mówca na SGH. Warsztaty dotyczyły rozwijania pewności siebie. I przyznam byłam niezwykle zaskoczona tym jak przebiegały. Całkowicie nie tego po nich oczekiwałam, ale okazały się być dokładnie tym czego potrzebowałam! Magda pokazała mi narzędzia, dzięki którym mogłam samodzielnie pracować nad sobą i które mogłam zabrać do domu. Chociaż całe szkolenie trwało tylko trzy godziny to dostarczyło mi pracy na co najmniej trzy miesiące. Mam nadzieję, że w przyszłości, wezmę udział w szkoleniach prowadzonych przez Magdę.

Natalia, studentka

12021925_602913743180069_1871381554_n
Kiedy zaczynałem sesje z Magdą byłem technikiem. Już wtedy wiedziałem czego chcę, ale wydawało mi się, że zawsze mam ``pod górkę``. Magda pokazał mi to, co jak się okazało zawsze wiedziałem, tylko nie byłem świadomy tego jak to jest proste. Osiągnąłem zamierzony cel, a teraz dążę do kolejnego. Dzięki, Magda 🙂

Rafał, kierownik techniczny

12047501_1208654595826759_2044827789_n
Podczas naszych sesji Magda dała mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazała szacunek i elastyczność. Jej narzędzia są kreatywne i nieszablonowe. Mimo, że Magda jest bardzo interesującą i charyzmatyczną osobą ( co można zaobserwować przy bliższym poznaniu i sposobie ubierania), nie „przytłacza” tym klienta. Energia, którą ma stymuluje do działania.

Kamila, menedżer sprzedaży