Referencje

35265243_1802495243140162_2334774265401835520_n
Niemożliwe nie istnieje! Przeczuwałam to od dawna, ale od kiedy zaczęłam pracować z Magdą Fiałkowską mocno się upewniłam w tym przekonaniu. Magda uświadomiła mi ile czasu tracę na rzeczy, które w rezultacie nie są istotne, że mogę osiągnąć dużo więcej stosując proste rozwiązania, że mogę delegować wiele zadań. Nagle wszystkie obowiązki stały się prostsze, zaczęłam mieć więcej przestrzeni na rzeczy najważniejsze. Ciągle się dziwie, bo udało mi się też zapanować nad moim komputerem, teraz jest tam cudowny porządek i harmonia. Pracuję o wiele szybciej i skuteczniej. Zyskałam spokój, większą świadomość moich celów i miejsca w jakim chcę być w przyszłości.

Milena, Ekspert w promocji marek modowych w Internecie, współwłaścicielka TADAM

Magdalena Fiałkowska coach trener opinie
Pani Magdalena Fiałkowska poprowadziła szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych oraz budowanie pewności siebie na scenie” dla dwóch grup doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Kazimierzu Dolnym na konferencji naukowej. Podczas warsztatów prowadząca pokazała konkretne techniki radzenia sobie ze stresem, krytyką, budowania pewności siebie oraz interakcji z publicznością. Szkolenie było interaktywne, a Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, entuzjazmem i otwartością na potrzeby uczestników. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia, a także dynamika powodowała interakcje między uczestnikami, którzy czuli się swobodnie w trakcie spotkania. Prowadząca przekazywała wiedzę w jasny i obrazowy sposób. Uczestnicy oceniają treści poznane na warsztatach jako bardzo użyteczne i przydatne, a także łatwe do przyswojenia. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdalenę Fiałkowską jako profesjonalną i zaangażowaną trenerkę umiejętności miękkich.

SGGW, prof. nazdw. SGGW Magdalena Król

Magda opinie
Pani Magda jest bardzo konkretnym i analitycznym coachem. Można swobodnie porozmawiać o każdym obszarze trudności życiowych i sobie to poukładać. Rozmawiałyśmy i o relacjach i o pracy i o haterach w internecie i o sposobach spędzania wolnego czasu... Stawiane przez Nią przewrotne pytania pozwalają zobaczyć wiele sytuacji z innej strony, co jest rozwijające. Dzięki temu dochodzi się do konkretnych rozwiązań, które wcześniej pozostawały nieosiągalne. Panią Magdę cechuje też duża elastyczność i brak nacisku na klienta - co jest rzadkością. Szczerze polecam!

Magda, Dyrektor administracji

Hania opinia
Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować! 🙂 Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach'a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Hania, doktorantka WMW UWM w Olsztynie

Magda Fiałkowska coach opinie
Pani Magdalena Fiałkowska z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie -Mentoring z wykorzystaniem metod coachingowych dla członków Klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane w formie praktycznych warsztatów, a zajęcia przeprowadzono w bardzo interesujący sposób w uwzględnieniem specyficznych potrzeb członków klubu. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się również umiejętnością tworzenia wspaniałej atmosfery, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Z całą pewnością mogę polecić Magdalenę Fiałkowską wszystkim, którzy oczekują praktycznych szkoleń na najwyższym poziomie.

Toastmasters, prezes Witold Zielonka

pic
Moja współpraca z Magda trwa od ponad roku. Cenie sobie, swobodę i możliwość spotkań w dużych odstępach czasowych bez wymuszonego planu sesji coachingowych. W moim przypadku dało mi to przestrzeń do refleksji i podjęcia decyzji o zmianach życiowych w moim tempie. Udało mi się pokonać lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadziłam się do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branży niż dotychczas. Udało mi się pogodzi cele osobiste z karierą i przeprowadzką, co jest nie lada wyzwaniem. Otworzyłam się na nowe możliwości i inny sposób myślenia. Dość często w chwilach podjęcia decyzji dla mnie trudnych używam narzędzi, które pokazała mi Magda. Wiem, że gdy znajdę się na zakręcie to razem możemy znaleźć rozwiązanie. Szczerość i dociekliwość w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myślenia zarazem jak elementy empatii to cechy, które wyróżniają Magdę na tle innych specjalistów w coachingu.

Kamila, Associate Project Manager

1523016_1103127199712746_6539848794262560446_o
Z Magdą współpracuje ponad pół roku. Potrafi celnym pytaniem zmusić do myślenia i otworzyć oczy. Bardzo sobie cenię tę godzinę w tygodniu, kiedy mogę w 100% skupić się na rozwiązywaniu problemów, zastanowieniem się co dalej i czego tak na prawdę chcę. Świetna sprawa zarówno dla życia prywatnego jak i biznesu, który cały czas z wielką pomocą Magdy i jej doświadczenia (nie tylko coachingowego, ale też biznesowego!) się rozwija.

Wojtek, przedsiębiorca

p-20171012-112316-1-1-1_orig
Chcesz wyprostować to co pokrzywione? Odkryć to co nieodkryte? Zmienić to, co wszyscy uważają za niezmienne? Uwierzyć w siebie i znaleźć metodę na realizację własnych planów, a nie tych, które do tej pory uważałeś za własne? A może tylko wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię? Potrzebny Ci coaching. Ale jeśli Twoim celem jest naprawdę duża zmiana w życiu, coaching to za mało. Potrzebna Ci Magdalena Fiałkowska.

Paweł, radca prawny

Ola Grydziuszko
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!

Aleksandra, projektantka mody

Magdalena Fiałkowska opinie
Sesje z Magdą są jak rozmowa z samą sobą – z odbiciem w lustrze, zadającym pytania, które nigdy wcześniej nie padły, których bałyśmy się zadać w obawie przed odpowiedzią. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam co jest dla mnie tak naprawdę ważne, ustaliłam priorytety i odcięłam się od spraw, które blokowały mnie przed pójściem do przodu. Śmiało mogę powiedzieć, że Magda pchnęła mnie do realizacji największego marzenia w moim życiu. Co ważne, Magda to nie tylko świetny coach, ale również przesympatyczna dziewczyna, w której towarzystwie miło wypić lemoniadę 🙂

Karolina, specjalista ds. marketingu

Zarządzanie czasem Magda Fiałkowska opinie
Pani Magdalena Fiałkowska zorganizowała dla szefów departamentów oraz zarządu firmy szkolenie z zarządzania czasem. Przedstawione na tym szkoleniu podejście oraz zaproponowane narzędzia znajdują zastosowanie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dają większą świadomość własnych zachowań oraz przyzwyczajeń. Przedstawione metody są proste i możliwe do wprowadzenia w życie „od zaraz”, każdy z uczestników znajdzie tam narzędzia dla siebie. Trening był przeprowadzony w sposób profesjonalny a przekazane materiały przydadzą się uczestnikom również w bieżącej działalności w firmie.

Techem SA

11204945_973869242645180_7925140086314151138_n
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam.

Marek, vicemistrz świata w bikejoringu

10922425_804071166329071_3347289794879354197_n
W trakcie performance coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.

Michał, radca prawny

10149833_659900737380071_4208105875506029340_n
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.

Katarzyna, kierownik PR

Sylwia coachee
Cześć, chciałam Ci napisać, że bardzo wiele mi dają sesje z Tobą. Przestaję oceniać ludzi i negować wszystko, zaczynam się skupiać na sobie jak dobrze coś rozwiązać i od razu przekierowuję myśli na pozytywne rzeczy, albo wysuwam wnioski wobec swoich zachowań;) Więcej rzeczy chce mi się robić i staram się robić coś z automatu zamiast zastanawiać się czy mi się chce. Dziękuję 🙂

Sylwia, menedżer fitness clubu

Magda coachee
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdalenę jako coacha.

Magda, specjalista HR

szkolenie z wystąpień publicznych SGH Magdalena Fiałkowska
W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Coachingu oraz uczestników cyklu Genialny Mówca 2016 serdecznie dziękujemy Pani za bezinteresowną chęć dzielenia się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniami.

SGH SKN Coachingu

Magdalena Fiałkowska opinie
Zrezygnowałam z pracy w korporacji, postanowiłam założyć własną firmę i utonęłam w „wolnym czasie”. Kiedy nie masz odgórnie narzuconych zadań, sam musisz dobrze zaplanować swoje działania, tak żeby być efektywnym. Uczestniczyłam w warsztatach z zarządzania czasem prowadzonych przez Magdę, chciałam nauczyć się lepiej planować swój dzień tak, żeby ze wszystkim zdążyć. I się udało! Magda na warsztatach przedstawiła kilka świetnych time-hacków, przygotowała też zadania praktyczne, dzięki którym już na warsztatach uświadamiasz sobie jak lepiej zarządzić swoim czasem i planować nadchodzący dzień.

Zuzanna, właścicielka Your Day! events by Zu

Marcin Magdalena Fiałkowska opinie
Sesje coachingowe z Magdą zaczęliśmy od efektywniejszego zarządzania czasem. Szybko jednak głównym tematem stały się moje prawdziwe potrzeby. Coś co na początku wydawało się dla mnie ważne, zeszło na dalszy plan. Z kolei sprawy, które od dawna czekały na półce, odkurzyłem i rozpatruje na nowo. Kwestie, które poruszyliśmy wciąż krążą w mojej głowie jak planety wokół słońca. Nareszcie mój poziom motywacji wskoczył na wyższy poziom! Dzięki serdeczne 😊

Marcin, trener personalny

Ekaterina Magdalena Fiałkowska opinie
Pierwszy raz korzystałam z usług coachingu właśnie u Magdy i jestem bardzo z niego zadowolona. Od pewnego czasu interesowałam się takimi tematami jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem czy wyznaczenie celów. Sesje pomogły mi znaleźć praktyczne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w życiu oraz wyrobić nową perspektywę na wyzwania życiowe i moje zachowania. Czasami trudno zrobić to samemu, bo już masz stale nawyki i wtedy potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Sesje były doskonałym narzędziem rozwoju osobistego i jestem za nie wdzięczna Magdzie. Bardzo polecam!

Ekaterina, lektor na uniwersytecie

Magdalena Fiałkowska opinie
Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu Magdy w trakcie projektu Genialny Mówca na SGH. Warsztaty dotyczyły rozwijania pewności siebie. I przyznam byłam niezwykle zaskoczona tym jak przebiegały. Całkowicie nie tego po nich oczekiwałam, ale okazały się być dokładnie tym czego potrzebowałam! Magda pokazała mi narzędzia, dzięki którym mogłam samodzielnie pracować nad sobą i które mogłam zabrać do domu. Chociaż całe szkolenie trwało tylko trzy godziny to dostarczyło mi pracy na co najmniej trzy miesiące. Mam nadzieję, że w przyszłości, wezmę udział w szkoleniach prowadzonych przez Magdę.

Natalia, studentka

12021925_602913743180069_1871381554_n
Kiedy zaczynałem sesje z Magdą byłem technikiem. Już wtedy wiedziałem czego chcę, ale wydawało mi się, że zawsze mam ``pod górkę``. Magda pokazał mi to, co jak się okazało zawsze wiedziałem, tylko nie byłem świadomy tego jak to jest proste. Osiągnąłem zamierzony cel, a teraz dążę do kolejnego. Dzięki, Magda 🙂

Rafał, kierownik techniczny

12047501_1208654595826759_2044827789_n
Podczas naszych sesji Magda dała mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazała szacunek i elastyczność. Jej narzędzia są kreatywne i nieszablonowe. Mimo, że Magda jest bardzo interesującą i charyzmatyczną osobą ( co można zaobserwować przy bliższym poznaniu i sposobie ubierania), nie „przytłacza” tym klienta. Energia, którą ma stymuluje do działania.

Kamila, menedżer sprzedaży