Relacja z warsztatów dot. wystąpień publicznych na MeetPro

Relacja z warsztatów dot. wystąpień publicznych na MeetPro

Szkolenie ze sztuki wystąpień publicznych w ramach MeetPro w Warszawie

 

27 stycznia w ramach cyklicznych, ogólnopolskich spotkań rozwojowych MeetPro prowadziłam szkolenie ze sztuki wystąpień publicznych. Równo o 19.00 w wieżowcu na Rondzie ONZ rozpoczęliśmy 3-godzinny warsztat. Było dużo pozytywnej energii, cennych pytań i ciekawych wniosków ze strony uczestników.

Szkolenie z wystąpień publicznych (2)

Szkolenie z wystąpień publicznych

Magdalena Fiałkowska coach Warszawa

Szkolenie wystąpienia publiczne w Warszawie

Podczas warsztatu uczestnicy:

  • Dowiedzieli się gdzie leży przyczyna w lęku przed wystąpieniami publicznymi
  • Poznali techniki i metody, które pozwolą im wypracować w sobie spokój podczas wystąpień publicznych, a także mieli okazję by je poćwiczyć
  • Dostali kompendium wiedzy i cennych wskazówek, które potem będą mogli systematycznie wdrażać w życie.

 

Szkolenie wystąpienia publiczne Warszawa

Szkolenie z wystąpień publicznych w Warszawie 1

Szkolenie z wystąpień publicznych w Warszawie

Szkolenie z wystąpień publicznych Warszawa

szkolenie z autoprezentacji Warszawa

 

A czy Tobie zdarzyło się bardzo stresować podczas jakiejś prezentacji? Czy zapomniałeś kiedyś tekstu lub nie powiedziałeś wszystkiego w obawie przed reakcją innych? A może chcesz zwiększyć swoją pewność siebie podczas wystąpień publicznych? Jeżeli chcesz poznać metody na radzenie sobie z tremą i zwiększyć swoją pewność siebie podczas prezentacji to ten warsztat jest dla Ciebie! Więcej informacji na temat tego jak sobie radzić z krytyką podczas wystąpień publicznych znajdziesz tutaj.

Od czasów dzieciństwa wszyscy bez wyjątku musimy występować publicznie, począwszy od przestawień na dzień babci w przedszkolu, przez branie do odpowiedzi i występy na szkolnych akademiach, egzaminy ustne na studiach, a skończywszy na prezentacjach swojego projektu przed pracownikami w Twojej firmie. Nie pozwól by stres przejmował nad Tobą kontrolę, Ty stań się panem tej sytuacji! Stań odważnie na mównicy i wyraź się, niech lęk przed wystąpieniami publicznymi odejdzie w niepamięć. Zapraszam na następne szkolenia ze sztuki wystąpień publicznych. Najbliższe odbędzie się 12 kwietnia na SGH dla studentów w ramach programu „Genialnego Mówcy” SKN Coachingu.

Dziękuję organizatorom za profesjonalne przygotowaną obsługę oraz uczestnikom za przybycie. Więcej na temat tego jak pozbyć się lęku przed wystąpieniami publicznymi na moim blogu, a także w zakładce performance coaching. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców.  Uczyłam się w I stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli oraz w II stopniu w klasie wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występuję jako jedyna Polka w pierwszym w Polsce musicalu o Kubie. Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jest w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody, które będą wspierać Twój rozwój.

Magdalena Fiałkowska
kontakt@magdalenafialkowska.pl

Akredytowany coach ICF na poziomie ACC. Absolwentka SGH na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studiów podyplomowych z coachingu. Prowadzi life i business coachingi oraz szkolenia. Jest współwłaścicielką 2 firm i w sezonie zarządza nawet 100-osobowym zespołem. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w klasie wiolonczeli i wokalu jazzowego. Jako jedyna Polka dostała się do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”.